آنچلوتی بازیکنان ناپولی را به اردوی اجباری برد، مالک باشگاه به خواسته اش رسید

به گزارش وبلاگ فروغ، تصمیم مالک باشگاه ناپولی برای حضور بازیکنان این تیم در یک اردوی اجباری با تأخیری دو هفته ای به اجرا درآمد.

آنچلوتی بازیکنان ناپولی را به اردوی اجباری برد، مالک باشگاه به خواسته اش رسید

به گزارش وبلاگ فروغ، کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم فوتبال ناپولی در پی شکست خانگی شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل بولونیا که ششمین بازی بدون برد متوالی شان در سری A ایتالیا بود، تصمیم گرفته که آنها را گوشمالی دهد.

باخت مقابل ناپولی به بولونیا چهارمین باخت و نهمین بازی بدون برد این فصل شاگردان آنچلوتی بود که سبب سقوط آنها به رده هفتم جدول و ایجاد فاصله ای 17 امتیازی با صدر جدول و فاصله هشت امتیازی با آخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپا شده است.

آنچلوتی دو هفته پیش که مالک باشگاه اورلیو دلورنتیس دستور داد بازیکنان تیم به یک اردوی تمرینی اجباری یک هفته ای بروند، علناً مخالفت خود با تصمیم او را اعلام کرد و به بازیکنانش جرأت داد که از خواسته دلورنتیس سرپیچی کنند که این آغاز یک جنگ داخلی میان بازیکنان و رئیس باشگاه شد، جنگی که با جریمه نقدی بازیکنان و کسر حقوق آنها همراه شد. اکنون اما کارلتو خودش تصمیم گرفته که از خجالت بازیکنان درآید و به همین دلیل آنها را برای بازی هفته آینده مقابل اودینزه به اردوی تمرینی اجباری چهار روزه می برد.

طبق اعلام رسانه های ایتالیایی، بعد از ملاقاتی که میان اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم در ورزشگاه سن پائو اجرا شده، بازیکنان فردا به صورت عادی در تمرینات شرکت می کنند اما از چهارشنبه تا روز بازی مقابل اودینزه باید در زمین تمرینی تیم بمانند و بعد از تمرینات هم حق بازگشت به منازل خود را نخواهند داشت.

تعداد بازی های بدون برد ناپولی با احتساب شکست شب گذشته این تیم به هشت رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنچلوتی بازیکنان ناپولی را به اردوی اجباری برد، مالک باشگاه به خواسته اش رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی بازیکنان ناپولی را به اردوی اجباری برد، مالک باشگاه به خواسته اش رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید