ابطحی: اجرای پروتکل الحاقی باید در گام پنجم متوقف گردد، عقب نشینی راه حل احیای برجام نیست

به گزارش وبلاگ فروغ، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا را مرهون مقاومت ملت ایران دانست و گفت: ایران قطعا در گام پنجم کاهش تعهدات برجام اجرای پروتکل الحاقی را متوقف خواهد نمود.

ابطحی: اجرای پروتکل الحاقی باید در گام پنجم متوقف گردد، عقب نشینی راه حل احیای برجام نیست

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ فروغ، سیدمحمدجواد ابطحی شرایط برجام و تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا را یادآور شد و گفت: مقاومت مردم نقش پررنگی در آزادی زندانی ایرانی در آمریکا داشت. رفتار ایران باید همچون دولتمردان آمریکایی باشد. عقب نشینی راه چاره بهبود شرایط بین الملل یا احیا برجام نیست.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: آقای عراقچی نیز اذعان دارد که با مذاکره هم تحریم های آمریکا علیه ایران افزایش پیدا می نماید. این نشان می دهد مسئولان دستگاه دیپلماسی هم به این نظر رسیدند که تنها با مقاومت می توان مقابل آمریکا ایستاد.

ابطحی توضیح داد: متاسفانه بعضی از مسئولان شعار ما می توانیم را باور ندارند، اما جمهوری اسلامی ایران باید راه های دور زدن تحریم را فعال و با تکیه به ظرفیت های داخلی در برابر اقدامات آمریکا ایستادگی کند. زیرا دولتمردان آمریکایی زبان زور را می شناسند و هرچه ایران بر روی مواضع خود ایستادگی کند، به همان میزان آمریکایی ها کوتاه خواهند آمد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است: جمهوری اسلامی ایران باید در این شرایط گام پنجم کاهش تعهدات برجام را بردارد و در این گام اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ابطحی: اجرای پروتکل الحاقی باید در گام پنجم متوقف گردد، عقب نشینی راه حل احیای برجام نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطحی: اجرای پروتکل الحاقی باید در گام پنجم متوقف گردد، عقب نشینی راه حل احیای برجام نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید