استراماچونی از استقلالی ها خداحافظی کرد، از رفتار مسئولان خسته شدم

به گزارش وبلاگ فروغ، آندره استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال عصر امروز شنبه و دقایقی قبل از دیدار این تیم برابر شاهین بوشهر با صدور پیامی تصویری، گفت: باتوجه به انتشار چندین خبر اشتباه و گمراه کننده در روزهای گذشته در برخی از رسانه ها در ایران و همچنین در سراسر جهان می خواهم یکسری مسائل را شرح بدهم و روشن کنم.

استراماچونی از استقلالی ها خداحافظی کرد، از رفتار مسئولان خسته شدم

وی افزود: از زمانی که من مجبور شدم تهران را ترک کنم، بعد از گذشت بیش از 5 ماه که در آن سعی کردم همه مسائل را به صورت محبت آمیز با مدیریت فوق العاده باشگاه حل کنم، من هر روز تلاش کردم راهی پیدا کنم برای برگشت و شروع دوباره کار با استقلال، بازیکنانم و از همه مهمترین برای شادی هواداران محبوب آبی پوش.

استراماچونی تاکید کرد: علی رغم تمام تلاش و اراده و نیت خوب و مثبت من متاسفانه هیچ کار واضح و مشخصی توسط باشگاه انجام نشده است. به جهت بیان واقعیت و فقط به خاطر عشق و احترامی زیادی که نسبت به همه بازیکنان و هواداران استقلال دارم، با حالی پر از غم متاسفم که یک بار دیگر بگویم و تایید کنم که هیچ چیز به معنای واقعی کلمه در این 9 روز گذشته که من مربی استقلال نیستم، تغییر نکرده.

وی ادامه داد: دیروز حتی در رسانه ها سندی منتشر شد مبنی بر اینکه به من پرداختی اجرا شده است. در واقع من تاکنون هرگز مبلغی دریافت نکرده ام. وکلای من به سختی برای محافظت از حقوق قانونی من تلاش می کنند اما من می خواهم به طور رسمی به همه هوادارانم بگویم که واقعا دیگر نمی توانم با این شرایط کنار بیایم که باعث آسیب دیدن چهره من به عنوان یک مربی حرفه ای فوتبال می شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من نمی دانم که آیا واقعا آنها مرا برای استقلال می خواهند یا نه. چیزی که می دانم این است که الان از رفتارهای مدیریت باشگاه خسته شده ام.

آندره استراماچونی در سرانجام تاکید کرد: من با بازیکنان باتجربه و قدیمی تیم در تماس بودم. آنها امروز باید برنده شوند. برای استقلال و هوادارانش بهترین آرزوها را دارم. من همیشه عمیقا استقلالی می مانم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استراماچونی از استقلالی ها خداحافظی کرد، از رفتار مسئولان خسته شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی از استقلالی ها خداحافظی کرد، از رفتار مسئولان خسته شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید