افتتاح کارگاه حوله بافی در پایگاه اجتماعی فرزان خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ فروغ، کارگاه حوله بافی پایگاه فرزان در محله خیرآباد با حضور سعید برقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

افتتاح کارگاه حوله بافی در پایگاه اجتماعی فرزان خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ فروغ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیرجند گفت: طی هماهنگی به عمل آمده بین اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیرجند و موسسه صیانت از نهاد خانواده مقدس تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان بیرجند، کارگاه حوله بافی پایگاه فرزان در محله خیرآباد با حضور برقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان بیرجند افتتاح شد.

حسنعلی فولادی اضافه نمود: در این کارگاه، دوره آموزشی نساجی سنتی برای آشناسازی زنان خانه دار و سرپرست خانوار و دختران علاقه مند به صنایع دستی برگزار می گردد.

او بیان نمود: موسسه صیانت از نهاد خانواده مقدس با همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیرجند، تاکنون در پایگاه هایی همچون پایگاه انقلاب بیش از 50 نفر را تحت آموزش خود قرار داده است و پیش بینی می گردد تا سرانجام اجرای طرح بیش از 100 نفر تحت آموزش و مهارت قرار گیرند.

منبع: میراث آریا

به "افتتاح کارگاه حوله بافی در پایگاه اجتماعی فرزان خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح کارگاه حوله بافی در پایگاه اجتماعی فرزان خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید