تاکید عمار حکیم بر حل بحران سیاسی در عراق به وسیله ائتلاف فراقومیتی

به گزارش وبلاگ فروغ، رهبر جریان حکمت ملی عراق در ملاقات با استفان هیکی سفیر انگلیس در بغداد درباره توسعه روابط مالی و فرهنگی عراق و تبادل تجربیات با لندن و همچنین آخرین تحولات سیاسی منطقه ای و بین المللی تبادل نظر کرد.

تاکید عمار حکیم بر حل بحران سیاسی در عراق به وسیله ائتلاف فراقومیتی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فروغ به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی عراق، در این ملاقات که به میزبانی جریان حکمت ملی عراق برگزار گردید، سید عمار حکیم چشم انداز این جریان برای حل بحران سیاسی در عراق به وسیله ائتلاف فراقومیتی را بیان و تاکید نمود که ائتلاف فراقومیتی راه حلی برای مرحله کنونی عراق و راه حلی عظیم تر برای مرحله آینده عراق به شمار می رود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ فروغ بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ فروغ بخوانید. (کلیک کنید)

رهبر ائتلاف عراقیون همچنین بر اهمیت برگزاری انتخاباتی که امنیت، فرصت رقابت و آزادی انتخاب در آن تحقق یابد، تاکید و به اهمیت حل بحران مالی عراق به وسیله تنوع بخشی به منابع درآمدی، فعال سازی بخش های تولیدی و حمایت از سرمایه گذاری اشاره نمود.

حکیم در سرانجام گفت: عراق از بحران نقدینگی رنج می برد و این در حالی است که کشور از پتانسیل های مالی بسیاری برخوردار است و ما همیشه بر بهره جویی از منابع انسانی و منابع عراق تاکید نموده ایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاکید عمار حکیم بر حل بحران سیاسی در عراق به وسیله ائتلاف فراقومیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید عمار حکیم بر حل بحران سیاسی در عراق به وسیله ائتلاف فراقومیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید