شروط فدراسیون جهانی جودو غیرقانونی است، منتظر رای CAS هستیم

به گزارش وبلاگ فروغ، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان پس از مجمع عمومی فدراسیون دوومیدانی در جمع خبرنگاران گفت: امروز مجمع فدراسیون دوومیدانی برای سالهای 97 و 98 برگزار گردید و گزارش عملکرد حسابدار، خزانه دار و بازرس ارائه شد و به تصویب رسید. امیدواریم در چهار سال آینده شرایط دوومیدانی خوب و بهینه باشد که اگر به صندلی واقعی اش برسد می تواند جهشی در مدال آوری ورزش ما ایجاد کند.

شروط فدراسیون جهانی جودو غیرقانونی است، منتظر رای CAS هستیم

علی نژاد در خصوص گزارش حسابرس و خزانه دار فدراسیون دوومیدانی گفت: به صورت روتین نکاتی وجود دارد و ما هم تذکراتی را می دهیم تا رفع گردد.

وی در خصوص مسائل ورزشکاران دوومیدانی مطرح نمود: قطعاً وزارت ورزش با توجه به اولویت دار بودن دوومیدانی حمایت زیادی از این رشته دارد و بودجه این فدراسیون هم نسبت به بسیاری رشته ها بالاست. این وظیفه فدراسیون است که مسائل ورزشکاران را رفع کند.

معاون وزیر ورزش درباره قرارداد مربی احسان حدادی مطرح نمود: من در خصوص جزییات قرارداد تک تک ورزشکاران اطلاعاتی ندارم و باید از خود رییس فدراسیون سوال کنید.

علی نژاد در خصوص شرایط اردوی ورزشکاران مطرح نمود: با رعایت پروتکل های بهداشتی افراد با آزمایش منفی می توانند وارد اردو شوند. عمده اردوها شروع شده است و فدراسیون پزشکی پروتکل ها را برای برگزاری تمرینات و اردوها آنالیز می نماید.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر شرایط پرونده جودو ایران در دادگاه عالی ورزشی توضیح داد: بعد از تعلیق جهانی جودو شکایتی توسط فدراسیون به دادگاه عالی ورزش ارائه شد و در اواخر شهریور در جلسه دادگاه یک ماه به طرفین فرصت دادند تا با مذاکره مشکل حل گردد. علیرغم حسن نیت فدراسیون جودو، متاسفانه مجموعه فدراسیون جهانی بر همان شروط گذشته تاکید داشت که شروط غیر قانونی و خلاف اساسنامه است. در نهایت طرفین اعلام کردند که توافقی صورت نگرفته و منتظریم تا ببینیم رای دادگاه عالی ورزش به چه صورت خواهد بود.

معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص مسائل تیراندازی هم گفت: اختلاف نظراتی بین سرمربی تیم ملی تفنگ و فدراسیون به وجود آمده است. جلسات متعددی برگزار شده است و در حال رایزنی هستیم که به نظرم مشکل حل نشدنی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شروط فدراسیون جهانی جودو غیرقانونی است، منتظر رای CAS هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروط فدراسیون جهانی جودو غیرقانونی است، منتظر رای CAS هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید