فقط پیروزی به درد استقلال می خورد، قائدی شانس اقای گلی دارد

به گزارش وبلاگ فروغ، تیم فوتبال استقلال پس از متوقف کردن سپاهان در اصفهان در شرایطی که امکان پیروزی بر این تیم را داشت، باید در هفته سیزدهم به مصاف یک مدعی دیگر به اسم شهرخودرو برود. آبی پوشان در هفته های اخیر بازیهای سختی را مقابل تیم های بزرگ مثل تراکتور و سپاهان پشت سر گذاشتند.

فقط پیروزی به درد استقلال می خورد، قائدی شانس اقای گلی دارد

محمد نیک سیرت در مصاحبه با وبلاگ فروغ در خصوص این بازی گفت: آبی پوشان چنانچه مثل هفته های اخیر باشند، می توانند شهر خودرو را هم شکست دهند.

مهاجم پیشین آبی پوشان افزود: استقلال در همه خطوط خوب کار می کند اما خط حمله این تیم فوق العاده است. البته که نباید از حق گذشت و این این واقعیت را هم بیان نمود که هافبک ها و مدافعان کنار هم مهاجمان را خیلی خوب تغذیه می کنند و این مهاجمان هم فرصت سوزی نمی کنند و به بهترین شکل از موقعیت های گل استفاده می کنند.

وی افزود: تیمی که بهترین خط حمله را دارد و نفرات اول و دوم جدول بهترین گلزنان هم از آن هستند، یعنی می تواند برای هر تیمی با هر میزان از قدرت در خط دفاعی خطرناک باشد.

نیک سیرت بیان داشت: استقلالی ها اسیر حاشیه های این بازی نشوند و به کمتر از پیروزی هم رضایت ندهند. مساوی در این بازی یعنی برد برای شهر خودرو و شکست برای استقلال. چون شهرخودرو با مساوی هم بالاتر از استقلال می ماند و بازی مستقیم آنها در تهران هم پشت سر گذاشته شده است.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص عملکرد مهدی قائدی در این فصل گفت: شمار گل های زده و پاس های گل قائدی به خوبی گویای عملکرد او در این فصل است. برای قائدی خیلی خوشحالم و امیدوارم تصور نکند به سقف فوتبال رسیده و قانع شود. قائدی اول یک راه طولانی و سخت قرار گرفته است که حالا حالا ها باید در آن بیاموزد. قائدی در کنار دیاباته زوجی بسیار خوب را تشکیل داده و شانس خوبی هم برای آقای گلی در این فصل دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فقط پیروزی به درد استقلال می خورد، قائدی شانس اقای گلی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط پیروزی به درد استقلال می خورد، قائدی شانس اقای گلی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید