مسائل آرسنال در کوتاه مدت رفع نخواهد شد

به گزارش وبلاگ فروغ، بازیکن پیشین آرسنال اعتقاد دارد این تیم هنوز با بیماری دوران امری دست و پنجه نرم می نماید و زمان زیادی طول می کشد تا مسائل این تیم رفع گردد.

مسائل آرسنال در کوتاه مدت رفع نخواهد شد

به گزارش ، رابرت پیرس بازیکن پیشین تیم فوتبال آرسنال اعتقاد دارد مسائل این تیم در کوتاه مدت رفع نخواهد شد، زیرا بازیکنان همچنان دچار بیماری مربوط به دوران سرمربیگری اونای امری در این تیم هستند.

پس از آن که آرسنال 7 بازی پیاپی را بدون پیروزی پشت سر گذاشت، اونای امری از راهنمایی این تیم برکنار شد و فردی لیونبرگ به عنوان سرمربی موقت انتخاب شد، اما لیونبرگ هم نتوانست به تیره روزی های توپچی ها سرانجام دهد و در حالی که آرسنال پس از 7 هفته ناکامی به یک پیروزی احتیاج داشت، آن ها با تساوی 2-2 برابر نوریچ متوقف شدند.

مسئولان باشگاه برای راهنمایی تیمشان به دنبال جذب یک سرمربی کاربلد هستند و مایکل آرتتا و برندان راجرز اصلی ترین گزینه های سرمربیگری این تیم به شمار می فرایند. از مائوریسیو پوچتینو، پاتریک ویرا و کارلو آنچلوتی هم به عنوان دیگر گزینه های احتمالی راهنمایی توپچی ها نام برده می گردد.

با این حال رابرت پیرس هافبک سال های نه چندان دور آرسنال معتقد است هیچ کدام از این مربی ها نمی توانند در کوتاه مدت مسائل آرسنال را رفع نمایند. او درباره توقف آرسنال برابر نوریچ گفت: این یک بازی سخت برای هر 2 تیم بود و در بعضی دقایق استرس بسیار بالا بود. مهم ترین نکته بازی این بود که آرسنال هنوز بیمار است و لیونبرگ یا هر کس دیگری که سرمربی باشد، باید دوای درد تیم را پیدا کند.

پیرس در ادامه گفت: آرسنال ضعیف شده و آرامش تیم از بین رفته است. وقتی شما اعتماد به نفستان را از دست می دهید، مسئولیت پذیری تان هم کمتر می گردد و به دنبال آن کوشش کمتری می کنید.

او اضافه کرد: در خط حمله آرسنال همه چیز به خوبی پیش می رود، اما در دفاع مسائل زیادی وجود دارد که لیونبرگ هم از آن مطلع است و برای حل مسائل خط دفاعی باید کار های زیادی صورت بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مسائل آرسنال در کوتاه مدت رفع نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل آرسنال در کوتاه مدت رفع نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید