نسل جدید مزدا 3؛ خودروی سال 2020

به گزارش وبلاگ فروغ، نسل جدید مزدا 3 عنوان خودروی سال 2020 را در چین از آن خود کرد.

نسل جدید مزدا 3؛ خودروی سال 2020

به گزارش وبلاگ فروغ به نقل از ایسنا، مزدا 3 که همیشه یکی از خودروهای جذاب، زیبا و جوان پسند برای مشتریان در سراسر جهان به شمار می رود، به تازگی توانسته است با معرفی نسل جدید خود نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان، داوران و شرکت کنندگان در مراسم اهدای جایزه خودروی سال در چین را نیز به سمت و سوی خود جلب کند و این جایزه و عنوان را به خود اختصاص دهد.

در این مراسم که 10 خودرو به عنوان فینالیست توسط هیئتی 38 نفره از داوران در میان 194 خودروی واجد شرایط انتخاب شده بودند، نسل جدید مزدا 3 به عنوان یک خودروی کامپکت ژاپنی توانست در نهایت این جایزه را کسب کند و خودروی سال 2020 در چین گردد.

مزدا 3 هفته پیش نیز لقب خودروی سال در تایلند را نیز از آن خود نموده بود. همچنین جایزه خودروی سال 2019 مورد توجه بانوان را نیز کسب نموده بود.

بر اساس گزارش وب سایت Automotive News، این در حالیست که داوران در چنین مراسمی پیشتر به خودروهای بزرگتر و لوکس تر رای می دادند و تمایل بیشتری برای انتخاب آنها به عنوان خودروی سال داشتند اما به نظر می رسد که با توجه به فرایند صعودی استقبال مشتریان جهانی از خودروهای کوچکتر و کم مصرف تر، نظر داوران مراسم مذکور نیز تغییر پیدا نموده است. به عنوان مثال سال گذشته خودروی لکسوس ES با پشت سر گذاشتن تویوتا کمری و آئودی A8 توانست این عنوان و جایزه را کسب کند. در سال 2018 نیز این جایزه به ولوو S90 رسیده بود.

  • رونق بازار خودروهای برقی | کاهش 10 هزار نفری نیروی کار مرسدس بنز در جهان
منبع: همشهری آنلاین

به "نسل جدید مزدا 3؛ خودروی سال 2020" امتیاز دهید

2 کاربر به "نسل جدید مزدا 3؛ خودروی سال 2020" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل جدید مزدا 3؛ خودروی سال 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید