واکنش کاخ سفید به زمین خوردن های بایدن

به گزارش وبلاگ فروغ، به دنبال زمین خوردن های مکرر رئیس جمهور آمریکا بر روی پله های هواپیما، کاخ سفید تاکید نمود که حال بایدن خوب است و نیازی به مراقبت پزشکی ندارد.

واکنش کاخ سفید به زمین خوردن های بایدن

به گزارش وبلاگ فروغ از ایسنا، پس از اینکه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا چندین بار حین بالارفتن از پله های هواپیما زمین خورد، کیت بدینگ فیلد، مدیر ارتباطات کاخ سفید گفت: رییس جمهور آسیب جدی ندیده و حال وی خوب است. چیزی جز گام برداشتن اشتباه روی نداده است.

بایدن هنگام ورود به هواپیمای ریاست جمهوری چندین بار پایش از روی پله های لغزید و در نهایت بر روی پله هواپیما افتاد و همین موضوع سوژه شبکه های اجتماعی شد.

پیش از این نیز جو بایدن در زمانی که نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود، هنگام گفتگوی تلویزیونی با هیلاری کلینتون وزیر خارجه اسبق این کشور، به خواب فرو رفت.

پایگاه اینترنتی روزنامه نیویورک پست نیز پیش از این اطلاع داد، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی، معاونش کامالا هریس را رئیس جمهور ایالات متحده خطاب نموده است.

جو بایدن مسن ترین رئیس جمهوری است که آمریکا تا به امروز داشته است. با توجه به شرایط سنی جو بایدن کارشناسان پیش بینی نموده بودند بر عهده دریافت این مسئولیت می تواند او را با مشکلاتی روبرو کند.

پرونده پزشکی جو بایدن قطورتر از پرونده پزشکی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا است. کیسه صفرا جو بایدن برداشته شده است، افزایش سطح چربی خون، فیبریلاسیون دهلیزی، سوزش معده و آلرژی دارد ؛ و در سال 1988 نیز انجام یک عمل جراحی برای باز کردن شریان مغز از جمله مواردی است که در پرونده پزشکی بایدن وجود دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "واکنش کاخ سفید به زمین خوردن های بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کاخ سفید به زمین خوردن های بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید