کدام تیم ها تمام بازی هایشان در این فصل را برده اند؟

به گزارش وبلاگ فروغ به نقل از خبرگزاری فوتبالی - در تمام 5 لیگ معتبر اروپایی حداقل 4 هفته از فصل 2020/21 برگزار شده است و تیم های مختلف، بازی های آغازین خود را در لیگ انجام داده اند. نکته ای که در هفته های آغازین به چشم می خورد. این است که صدر نشین ها چندان قابل پیش بینی نبودند. مثلا در لالیگا تا به امروز رئال سوسیداد صدر نشین است. اورتون در لیگ برتر انگلیس ، لایپزیش در آلمان، لیل در فرانسه و میلان در ایتالیا صدر نشین هستند.

کدام تیم ها تمام بازی هایشان در این فصل را برده اند؟

بحرانی که در پی شیوع کرونا در جهان پیش آمد روی فوتبال هم تاثیرات زیادی گذاشته است و به نظر می رسد که تیم های بزرگ آسیب بیشتری نسبت به سایر تیم ها دیده اند. در حال حاضر تنها 2 تیم وجود دارد که در این فصل از لیگ های اروپایی هنوز نتیجه ای به جز پیروزی را در لیگ هایشان تجربه نکرده اند و آن ها هم میلان در لیگ ایتالیا و استون ویلا در لیگ برتر انگلیس هستند که تا حدودی عجیب است. هر دو تیم 4 بازی ابتدایی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و رکورد 100 درصد برد را دارند.

میلان در آخرین بازی خود توانست با نتیجه 2 بر 1 و درخشش زلاتان ابراهیموویچ، اینتر را شکست دهد و استون ویلا هم با نتیجه 1 بر 0 لستر سیتی را شکست داد.

منبع: جام جم آنلاین

به "کدام تیم ها تمام بازی هایشان در این فصل را برده اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام تیم ها تمام بازی هایشان در این فصل را برده اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید