گلایه رادوشویچ از باشگاه پرسپولیس؛ فرق من و بشار چیست؟

به گزارش وبلاگ فروغ، سایر بازیکنان پرسپولیس نیز پاداش بردهای خود در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته اند و در این میان فقط سر بوژیدار رادوشویچ بی کلاه مانده است. به نظر می رسد با درخشش حامد لک، باشگاه پرسپولیس پاک رادوشویچ را فراموش کرده باشد.

گلایه رادوشویچ از باشگاه پرسپولیس؛ فرق من و بشار چیست؟

دروازه بان کروات که در کشور خودش به سرمی برد، گلایه هایی از عدم پرداخت پاداش بردهای آسیایی داشت و شنیدیم به دست اندرکاران باشگاه پیام داده است: چه فرقی بین من و بشار رسن وجود دارد؟

به گزارش خبرورزشی، یکی از گلایه های بوژیدار رادوشویچ عدم پرداخت پاداش بردهای آسیایی او بوده است. دروازه بان کروات که در کشور خودش به سرمی برد، گلایه هایی از این بابت داشت و شنیدیم به دست اندرکاران باشگاه پیام داده است: چه فرقی بین من و بشار رسن وجود دارد؟

بشار رسن با تأخیر به ایران آمد و 120 هزار دلار نیز بابت مطالبات خود گرفت. او همچنین پاداش بردهای آسیایی خود را دریافت کرده است. سایر بازیکنان پرسپولیس نیز پاداش بردهای خود در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته اند و در این میان فقط سر بوژیدار رادوشویچ بی کلاه مانده است. به نظر می رسد با درخشش حامد لک، باشگاه پرسپولیس پاک رادوشویچ را فراموش کرده باشد.

منبع: عصر ایران

به "گلایه رادوشویچ از باشگاه پرسپولیس؛ فرق من و بشار چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه رادوشویچ از باشگاه پرسپولیس؛ فرق من و بشار چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید