13 عنصر تکفیری داعش در بغداد بازداشت شدند

به گزارش وبلاگ فروغ به نقل از الفرات نیوز، سازمان اطلاعات و امنیت عراق امروز یکشنبه بیانیه ای را در خصوص آخرین دستاوردهای خود در زمینه مبارزه با بقایای تروریست های تکفیری داعش در این کشور، صادر کرد.

13 عنصر تکفیری داعش در بغداد بازداشت شدند

بر اساس این گزارش، در بیانیه سازمان اطلاعات و امنیت عراق آمده است که نیروهای امنیتی این کشور طی یک عملیات گسترده در بغداد پیروز شدند 13 عنصر تکفیری داعش را که پیشتر تحت تعقیب بودند، به دام اندازند.

در بیانیه سازمان مذکور آمده است که تروریست های بازداشت شده پیشتر در نقاط مختلف عراق فعال بوده اند. از جمله مناطقی که این تروریست ها پیش از این در آنجا فعالیت کرده بودند، می توان به کرکوک، نینوا و بغداد اشاره کرد.

این درحالی است که اخیراً ارتش عراق اولین مرحله از عملیات موسوم به اسود الجزیره (شیران جزیره) را در 3 استان آغاز کرده است. منابع امنیتی اعلام کردند که عملیات مذکور از 9 محور علیه تکفیریها ادامه می یابد.

مقامات امنیتی عراق در این ارتباط اعلام کردند که عملیات اسود الجزیره استان های صلاح الدین، نینوا و الانبار را در بر می گیرد. همچنین عنوان شده است که این عملیات با پشتیبانی نیروی هوایی ارتش عراق انجام می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "13 عنصر تکفیری داعش در بغداد بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 عنصر تکفیری داعش در بغداد بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید