2635 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند

به گزارش وبلاگ فروغ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تا به امروز شرایط 2 هزار و 635 نفر از متقاضیان کارگری و بازنشسته استان پس از استعلام از سامانه های مختلف برای برخورداری از مزایای طرح اقدام ملی مسکن احراز شده است.

2635 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تسهیلات واقدامات حمایتی وزارتخانه ویژه کارگران بازنشستگان و سایر گروه های هدف،مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آنها کامل شده باشد.

ویافزود:در این راستا مهلت افتتاح حساب جهت واریز مبلغ آورده اولیه متقاضیانطرح ملی مسکن که جامعه هدف وزارتخانه شامل کارگران، بازنشستگان تامین اجتماعی ، مستمریبگیران و زنان سرپرست خانوار هستند تا خاتمه دی ماه امسال تمدید شدهاست.

گروسی گفت: با توجه به احراز شرایط متقاضیان در این طرحچنانچه این متقاضیان پیروز به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیهنشده اند در فرصت باقی مانده باید برای تکمیل موجودی اقدام نمایند.

ویبا اشاره به تسهیلات ویژه برای کارگران در طرح اقدام ملی مسکن، گفت:طبق تفاهم نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه و شهرسازی فارغ ازتمام امتیازات و تسهیلات ارائه شده در طرح مسکن ملی، امتیازات ویژه وتسهیلات خاصی به کارگران داده شده است تا کارگران با آرامش روحی و روانیبیشتری در کار و فراوری ایفای نقش نمایند.

وزارت تعاون، کار و رفاهاجتماعی، احداث 200 هزار واحد مسکونی را برای کارگران، بازنشستگان و مستمریبگیران تأمین اجتماعی بر عهده دارد.

آخرین مهلت افتتاح حساب و تکمیلموجودی ویژه کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و صندوقبازنشستگی کشوری در طرح اقدام ملی مسکن تا خاتمه دی ماه 1399 معین شدهاست.

منبع: خبرگزاری آریا

به "2635 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2635 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید