اخبار اقتصادی

دایره المعارف مصور فضانوردی - کتابی که سال ها بعد از نوستالژی کتاب انسان و فضا، توانستم تهیه کنم

10- 12 ساله که بودم در تابستان های داغ تمام نشدنی، راهی کتابخانه عمومی شهرمان می شدم و هر روز ساعتی در کتاب های مخزن جستجو می کردم. در نگاه اول به نظر نمی رسید که در قفسه های خاک گرفته، چیزهای خوبی پیدا گردد. اما من همواره چیز خوبی پیدا می کردم و به امانت می...

29 خرداد 1400

رابطه واکسیناسیون و بهبود روابط اجتماعی

ظهور بیماری کرونا برای بشریت پیشرفته و جامعه توسعه یافته امروز حیرت آور و در نوع خودش جالب بود. اگرچه انسان ها در طول تاریخ چنین اتفاقاتی را به دفعات تجربه نموده اند اما اتفاق اخیر به دلایلی منحصر به فرد بود.

26 خرداد 1400

تحقیقات دادستانی نیویورک درباره ترامپ ماهیت کیفری پیدا کرد

سخنگوی دادستان کل ایالت نیویورک اظهار داشت تحقیقات در مورد تخلفات اقتصادی سازمان ترامپ که پیشتر ماهیت مدنی داشت، ماهیت کیفری یافته و از همکاری در این خصوص با تحقیقات دادستانی منطقه منهتن اطلاع داد.

24 خرداد 1400

برگزیدگان المپیاد به وقتِ نوجوانی معرفی شدند

مدیر خانه نوجوان با بیان اینکه طرح به وقت نوجوانی به مدت دو سال است که در حال اجراست، گفت: در سال 99 با وجود شیوع بیماری کرونا، این طرح توانست با کوشش های شبانه روزی دست اندرکاران و نیز حمایت مسئولان و حضور گرم و پرشور نوجوانان و خانواده های آنان به کار...

19 خرداد 1400

دانلود قسمت هفتم سریال دراکولا

قسمت 7 سریال دراکولا در سامانه دانلود قانونی حلال دانلود منتشر شد.

12 خرداد 1400

بهشتی پور در کلاب هاوس:دروغ می گویند آب سنگین اراک تعطیل شد، چه اشکال دارد ایران و آمریکا رو به رو مشکلاتشان را حل نمایند؟

کارشناس مسائل هسته ای در کلاب هاوس خبرنگاران گفت: می گویند نطنز تعطیل شد. کی نطنز تعطیل شد؟ هر سه ماه یک بار آژانس درباره فعالیتهای نطنز شرح می دهد. فردو را می گویند تعطیل شد. اولا 1000 سانتریفیوژ در آنجا فعال بود ولی گاز به آن تزریق نمی شد. به محض کاهش تعهدات...

11 خرداد 1400

آمادگی ایران و تاجیکستان برای برگزاری اجلاس آینده کمیسیون بین دولتی

تاجیکستان و ایران موضوع آمادگی برای نشست آینده کمیسیون بین دولتی همکاری های تجاری، مالی، فنی و فرهنگی دو کشور را آنالیز کردند.

8 خرداد 1400

هزینه کرد 131میلیارد و400میلیون ریال برای آثار تاریخی خراسان رضوی طی سال 99

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با اشاره به اعتبارات هزینه شده برای بازسازی آثارتاریخی استان طی سال گذشته اظهارکرد: 131میلیارد و400میلیون ریال اعتبار برای آثار و ابنیه تاریخی خراسان رضوی هزینه شده است.

4 خرداد 1400

سخت ترین فیلم های تاریخ سینما؛ 20 فیلم که به کابوس تبدیل شدند

فیلم ساختن کار آسانی نیست. گاهی برای ساختن یک فیلم عالی باید از جهنم عبور کنید. در این مورد اگر شک دارید می توانید از رابرت پتینسون بپرسید. پتینسون سر فیلمبرداری فانوس دریایی آن قدر درون نقشش فرو رفته بود که نزدیک بود یک مشت به صورت رابرت اگرز، کارگردان...

3 خرداد 1400

افت شاخص کل در معاملات امروز

تهران (پانا)- شاخص کل بورس تهران در سرانجام معاملات امروز شنبه 4 اردیبهشت 1400 با افت 7711 واحدی به یک میلیون و 199 هزار و 335 واحد رسید.

29 اردیبهشت 1400

مرغداری های متخلف گرفتار قانون شدند

معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان از تشکیل پرونده تخلف 57 میلیارد ریالی برای سه واحد پرورش مرغ زنده در استان گلستان اطلاع داد .

26 اردیبهشت 1400

راهنمای خرید تلویزیون؛ 6 سوالی که باید پاسخ آن ها را بدانید

خبرنگاران | سرویس تکنولوژی - صنعت فراوری تلویزیون ها اخیر دچار تحول عظیمی شده است. آیا اصلا می دانید OLED و QLED چه فرقی باهم دارند؟ در ادامه نکاتی که حین خرید یک تلویزیون هوشمند باید به آن توجه کنید را آنالیز خواهیم کرد.

21 اردیبهشت 1400

قاچاق جوجه های یک روزه، احتمال التهاب دوباره در بازار مرغ

به گزارش خبرنگاران، حبیب الله اسدنژاد، نائب رئیس کانون سراسری انجمن های صنفی مرغ گوشتی کشور در برنامه رادیویی اظهارکرد: برآورد تولید جوجه یک روزه از نیاز کشور بالاتر بوده و متاسفانه در سایه نبود نظارت، بخش زیادی از جوجه های تولیدی توسط واحدهای مرغ مادر...

19 اردیبهشت 1400

خواجه سروی: احیای شورای عتف، تولید علم هدفمند برای رفع نیازهای کشور را ممکن می کند

غلامرضا خواجه سروی معاون اسبق فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، احیای شورای عالی عتف و عملیاتی کردن قانون علوم، فناوری و تحقیقات را دو راه چاره مناسب برای هدفمند کردن فعالیت دانشگاه ها دانست.

18 اردیبهشت 1400

سیاست های اعتباری بانک توسعه تعاون تدوین شد

سیاست های اعتباری بانک توسعه تعاون با نگاهی جامع به مسائل بانکداری در سال جدید تدوین و توضیحاتی از سوی مدیر عامل این بانک ارائه شد.

16 اردیبهشت 1400

رییس پلیس آگاهی تهران عظیم: بالاترین شگرد سرقت از منازل و توضیحات درباره دست نوشته آزاده نامداری

خبرنگاران- رییس پلیس آگاهی تهران عظیم در نشست خبری خود گفت: بالاترین شگرد سرقت منازل بالکن روی است. اگر شهرداری در این خصوص با ما همکاری کند ما می توانیم منطقه به منطقه این اقدامات را انجام دهیم. ما حاضر هستیم به تعدادی از آپارتمانها برچسب ایمنی آپارتمان...

14 اردیبهشت 1400

راهنمای خرید بهترین مودم برای روستاها و نقاط دور افتاده

داستان خرید مودم برای نقاطی که شرایط آنتن دهی خوبی ندارند؛ بسیار متفاوت از خرید مودم برای استفاده در شهرها و نقاط پر جمعیت با قدرت آنتن دهی بالا است.

13 اردیبهشت 1400

مهاجرت پزشکان لبنانی به عراق در پی وخامت اوضاع مالی و سیاسی لبنان

منبعی عراقی از مهاجرت شماری از پزشکان لبنانی به عراق پس از وخامت اوضاع مالی و معیشتی لبنان اطلاع داد.

5 اردیبهشت 1400

مارگارت آتوود و جان گریشام در میان نویسندگان رمانی درباره کووید-19

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندین اکسپرس - یکی از اولین رمان های مربوط به همه گیری ویروس کووید-19 همکاری مشترکی میان مارگارت آتوود، جان گریشام، سلست اِنگ و نویسندگان دیگر است.

1 اردیبهشت 1400

کشف 50 تن شیرخشک قاچاق در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 50 تن شیر خشک صنعتی قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در شهرستان بندر عباس خبرداد.

27 فروردین 1400
تعداد: (82)